Witam wszystkich

Bardzo nam miło gościć Państwa wraz z dziećmi na naszej sali zabaw Wyspa Skarbów w Czechowicach-Dziedzicach. Wraz z rozpoczęciem działalności czyli 1 lipca 2017 roku zapraszamy do wspólnej zabawy, która zapewni radość i uśmiech dzieciom.

3 poziomowa konstrukcja zabawowa, specjalnie wyznaczona strefa dla małych dzieci, podłoga interaktywna FunFloor oraz wiele atrakcji czeka na dzieci w naszym figlo-parku.

Zajmujemy się organizacją urodzin dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzinkową. Istnieje możliwość zorganizowania urodzin tematycznych, z animacjami, malowaniem buziek, modelowaniem balonów. Salka urodzinowa standardowo rezerwowana jest na dwie godziny z możliwością przedłużenia. Udekorowana balonami oraz kolorową zastawą ( z dopłatą).

Rodziców zapraszamy na odpoczynek w kawiarni przy filiżance pysznej kawy lub herbaty. W kawiarni znajduje się również sklepik z przekąskami i napojami dla dzieci.

Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy!

1 thought on “Witam wszystkich

  • Witam. Chcialabym pogratulowac pomyslu oraz wykonania.Sala Zabaw w Czechowicach-Dziedzicach jest w chwili obecnej chyba najnowoczesniejsza sala zabaw w okolicy. Czysciutko, kolorowo, dzieci zachwycone…. No i pyyyszna kawa!!! Pozdrawiam serdecznie i kibicuje aby figlopark zyskiwal wielu nowych kloentow. Bardzo brakowalo takiego miejsca w Czechowicach-Dziedzicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *